//איך להתמודד עם ג’וקים בביוב של הבית ואיך זה קשור לצנרת הביוב?

איך להתמודד עם ג’וקים בביוב של הבית ואיך זה קשור לצנרת הביוב?

דמיינו לכם מקום נעים וממוזג בדיוק עבורכם, ובו כל המזון שאתם הכי אוהבים, כל זה כאשר אתם בחברת המשפחה שלכם. נשמע חלומי, לא? אז ככה הג’וקים חיים בביוב שלכם. הוא ללא ספק האזור המועדף עליהם בעולם, ובמאמר זה ננסה להבין את הקשר בין תחזוקת צנרת הביוב לבין הימצאות הג’וקים בבית, וכיצד להתמודד איתם.

איך להתמודד עם ג'וקים בביוב של הבית ואיך זה קשור לצנרת הביוב

מדוע ג’וקים אוהבים את מערכת הביוב?

המקקים שנוהגים להפתיע אותנו לרעה בכל מפגש בבית, מגיעים אלינו דרך מערכת הביוב. ככל שצנרת הביוב שלכם ישנה או כזו שלא עוברת תחזוקה שוטפת וניקוי תקופתי, נוצרים שם תנאים אידיאלים עבור המקקים להתרבות. בצנרת הביוב מתרכז מזון רב עבורם, והם מתקדמים לעבר פתחי הביוב ומוצאים את דרכם אל השירותים והמקלחת. ג’וקים אוהבים מקומות לחים וחשוכים, ולכן צנרת הביוב היא גן עדן של ממש עבורם.

חשיבותה של בדיקת צנרת

הקרקע הפורייה למקקים שמשמשת צנרת הביוב שלכם, היא הסיבה לכך שמוכרחים לשמור על תחזוקה שוטפת שלה. פעולות שיש לבצע כל כמה זמן כמו פתיחת סתימות וניקוי צנרת הביוב, יקטינו את הסיכויים להתפשטותם של מקקים במערכת הביוב, מה שמצמצם את הסיכויים להופעתם בביתכם. במקרה שכבר נמצאים המקקים במערכת הביוב, יש להזמין ללא דיחוי את שירותיהם של חברת הדברה נגד ג’וקים, ולבצע בראש ובראשונה הדברת ביוב.

תהליך הדברת ג’וקים

כאשר אנו מדברים על הדברה נגד ג’וקים, שהיא ברוב המקרים בגדר הקדמת תרופה למכה, מומלץ לבצעה פעם בשנה בתקופת האביב, לפני הקיץ. המדביר המוסמך יאתר סתימות בצנרת הביוב, ידאג לשאיבת בורות שומן ומים מלוכלכים ומזוהמים, שמזמינים את המקקים להגיע, ולאחר מכן ישפוך את חומרי ההדברה. ההדברה מתבצעת כאשר הדיירים לא נוכחים בבית. לאחר מכן נדרש לאוורר את הבית למשך כמה שעות בטרם מתאפשרת כניסה מחדש של הדיירים. בשנים האחרונות הפכה ההדברה הירוקה באמצעות חומרים השומרים על איכות הסביבה, להדברה הפופולרית והנפוצה ביותר בארץ. מדביר בהדברה ירוקה משתמש בחומרים בעלי רעילות נמוכה שממוקדים לפגיעה יעילה במזיק הספציפי ולא להשפעה רחבה מדי על הסביבה.

ניקיון מקדים יחסוך עוגמת נפש

לסיכומו של עניין, הופעת מקקים ברחבי הבית היא מנת חלקם של ישראלים רבים בחודשי הקיץ החמים. הקפדה על תחזוקה תקופתית של צנרת הביוב עשויה למנוע את הגעתם אל הבית, ולכן הקפידו על ניקוי הצנרת, פתיחת סתימות וכן מומלצת הדברת ביוב אחת לשנה עם סיומו של החורף. אם בכל זאת נגזר עליכם לרדוף אחרי מקקים בבית, הניחו את הכפכף וקבעו מועד להגעתה של חברת הדברה מקצועית, בדגש על הדברה ירוקה, שתביא לתוצאות משביעות רצון ותשמור על סביבה ועל בריאותם של דיירי הבית, במיוחד אם ישנם גם בעלי חיים בביתכם.

By |2022-04-12T15:00:26+03:00אפריל 12th, 2022|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!