//כיצד לפתוח סתימת בטון בביוב?

כיצד לפתוח סתימת בטון בביוב?

מערכת הביוב היא מערכת המשרתת אותנו היטב מתחת לפני הקרקע ולעיתים אנחנו לא מודעים לפעילות המהותית שלה ולתרומה שלה למען איכות החיים שלנו עד שישנה תקלה במערכת.
כאשר ישנה סתימה בביוב והמים מפסיקים לזרום במסלול המוכר והידוע או אז אנחנו מגלים עד כמה הפכנו להיות תלותיים כל כך במערכת הביוב ועד כמה אנחנו הופכים להיות חסרי אונים כאשר ישנה תקלה. אנחנו למעשה מגלים כי אין לנו בעצם דרך להתמודד עם הבעיות הללו בכוחות עצמינו.

כיצד לפתוח סתימת בטון בביוב

סתימה בביוב מה עושים?

אז יש לנו מים שלא מתנקזים, או שיש לנו נזילה, המים בשירותים לא יורדים והמים בכיור עולים… מה עושים עם כל זה?
אז דבר ראשון חשוב להבין מה בעצם הבעיה וממה היא נגרמה. יש תקלות שונות שעשויות להתרחש בצנרת שלנו כאשר לא תמיד מדובר בסתימה גדולה או בתקלה המחייבת טיפול מקצועי ומקיף. לפעמים זה משהו די קטן שכל אחד יכול לפתור בכוחות עצמו, כמו למשל שקית ניילון שנקלעה לצנרת והיא חוסמת את המעבר של המים. בדיקה קלה של צינור הניקוז יאפשר את האיתור המהיר וגם את התיקון המהיר של התקלה.
אם מדובר בתקלה שהיא מהותית ורחבה יותר, ברור שיהיה צורך בעבודה מקצועית של איש מקצוע שיאתר בצורה מהירה את מקום התקלה וכך הוא גם יידע מה צריך לעשות על מנת לפתור את הבעיה מהשורש.

פתיחת הסתימה באמצעות ביובית

אז הזמנתם אינסטלטור וניסיתם בעזרתו לפתור את הבעיה. לפעמים זה יספיק והתקלה תבוא על פתרונה. אך יש את המקרים הסבוכים יותר אשר אותם לא יוכל האינסטלטור לפתור בעזרת הכלים שברשותו. במקרים אלו יהיה צורך להשתמש בביובית. הביובית היא בעצם כלי עוצמתי מאין כמותו אשר בעזרתו אפשר לפתוח סתימות גם כאלה שאירעו אי שם עמוק בצנרת.
הביובית היא אמנם כלי גדול אך קיימות גם משאיות ביוביות נמוכות שיכולות לפתור כל סתימה מורכבת ויכולות להגיע לכל מקום אליו קשה להגיע.
בשורה התחתונה, כדאי להזמין את שירותיה של הביובית כאשר כך הבעיה תבוא מיד על פתרונה.

צוות לניסור בטון נכנס לתמונה

יש מקרים שונים אשר בהם הסתימה היא במקום שגם הביובית לא מצליחה להגיע לנקודה הבעייתית מה שמחייב שימוש בכלי מקצוע מורכבים ומתוחכמים יותר.
יש מקרים אשר בהם יהיה צורך לנסר את הבטון אשר תחתיו עוברת הצנרת ושם ארעה התקלה. במקרים מהסוג הזה יהיה צורך בקבלת שירות של איש מקצוע מהתחום של ניסור בטון כדי שזה יבצע את העבודה בצורה הכי מהירה וגם הכי יעילה תוך שלא ייגרמו נזקים שונים למבנה או השטח אותו יש לנסר.
צריך להבין שתקלות בצנרת אף פעם לא נפתרות מעצמן. אם מזניחים אותם, המצב רק יוסיף ויחריף. על כן, אם אתם סובלים מתקלה, טפלו בה מיד.

By |2021-12-26T14:42:33+02:00דצמבר 26th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!