מצלמת צנרת ביוב – מתי נצטרך את זה?

//מצלמת צנרת ביוב – מתי נצטרך את זה?

מצלמת צנרת ביוב – מתי נצטרך את זה?

צילום של צנרת הביוב הוא שירות מקצועי המיושם למטרות איתור כשלים או ליקויים במערכת הביוב הביתית או המרכזית. צילום זה מתבצע באמצעות מכשור ייעודי הכולל מצלמה אופטית המוחדרת אל תוך קו הצנרת ומספקת תמונה ברורה של תוואי צנרת הביוב על גבי מסך ייעודי המצוי ברשותו של איש המקצוע המתפעל את מכשור הצילום.

מספר מילים על צנרת ביוב ביתית

מערכות ביוב ביתיות מורכבות ממערכת צינורות פלסטיק דרכה עוברת כל הפסולת המימית מתוך שטח הבית אל מערכת הביוב העירונית. בעבר הרחוק, מערכות הביוב הביתיות יוצרו מבטון אך כיום הן משלבות בתוכן אך ורק צינורות פלסטיק מסועפים, כאשר קוטר הצינורות משפיע על יכולות מעבר מי השופכין בתוך המערכת.

מה גורם לסתימה של הביוב?

סתימת ביוב נגרמת ממספר סיבות עיקריות:
• השלכת פסולת לא מתכלה לאסלה – כגון: מגבונים, פדים, תחבושות היגייניות, קיסמי אוזניים, שקיות פלסטיק וכדומה
• השלכת פסולת לא מתכלה לכיורים בחדרי הרחצה והמטבח – כולל שומן הנוטה להיצמד לדפנות הצנרת ולהקשות על מעבר מי השופכין.
הימצאות גופים זרים שאינם מתכלים בתוך הצנרת, גורמים לסתימתה וריח ביוב מתפשט באוויר.

מהו צילום קו ביוב?

צילום קו ביוב הוא שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר נותני שירות וחברות העוסקים בתחום, כאשר הצילום עצמו נעשה באמצעות מכשור ייעודי הכולל: סיב אופטי המוחדר אל תוך קו הצנרת ומסך ייעודי בו נקלטת תמונת השידור מהסיב האופטי. כיום, ישנן מספר מערכות צילום מתקדמות באמצעותן ניתן לבצע צילום צנרת ביוב, לרבות, רובוט ייעודי אותו מחדירים אל תוך קו הביוב.

מתי תדרשו לצילום של צנרת הביוב?

צילום צנרת ביוב נדרש בכל אותם מקרים בהם קיימת חסימה (סתימה) בביוב המתרחשת על רקע הימצאות גופים שאינם מתכלים בתוך קו הצנרת או על רקע כשל תכנוני של קו הצנרת. כל סתימה בביוב מובילה לכך שמי השופכין מתקשים לעבור דרך הצנרת והדבר עלול להוביל בין היתר לריחות ביוב לא נעימים במקרה הטוב והצפת ביוב במקרה הפחות סימפטי. צילום של צנרת הביוב מומלץ לבצע גם במקרים בהם אתם רוכשים דירת מגורים חדשה או יד שנייה ומעוניינים לבדוק את איכות הצנרת ותקינותה.

צילום צנרת ביוב – למי פונים?

כאשר נדרשת פעולה של צילום צנרת ביוב, חשוב ומומלץ לפנות לשירותיהן של חברות המתמחות גם במתן שירותי צילום צנרת וגם בפתרון הבעיה בגינה נדרשתם לצילום קו הצנרת מלכתחילה. צילום הצנרת באמצעים מתקדמים, חוסכת מכם עלויות תיקון גבוהות לבעיות צנרת ביוב וזאת בהתאם לאיתור מקור הבעיה ומיקומה. חשוב לציין שחלק מהבעיות בצנרת עלולות להתרחש גם על רקע שחיקה של אחד מהצינורות או עקב חדירה של גוף זר (בורג וכדומה) לתוך הצנרת ועלול להוביל להיווצרות סדק או חור בצנרת.

By |2021-09-05T11:12:19+03:00ספטמבר 5th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!