פינוי מפרידי שומן

//פינוי מפרידי שומן
פינוי מפרידי שומן2019-04-08T13:42:52+03:00

פינוי מפרידי שומן לאתר מורשה

שאיבת שומן היא מן הפעולות החיוניות עבור עסקים בתחום המזון, להרחקת שומנים המצטברים במערכת הצנרת והביוב. אולם לאחר ביצוע העבודה, יש גם לדאוג לפינוי מפרידי שומן לאתר מורשה, ואתם את כל החומרים אשר פונו.

פינוי מפרידי שומןשאיבת שומנים ובורות ספיגה – על שום מה

טיפול לא נכון בשומנים ובמפרידי שומנים עלול להביא לנזקים משמעותיים לתשתית האינסטלציה, וכן להביא למפגעים תברואתיים קשים, שכן כאשר החומר האורגני נתקל בחיידקים, בתנאים השורים במקומות כגון צנרת, בורות ספיגה וכיו”ב, מהווה מצע גידול אידאלי. תכונה זו באה לידי ביטוי בריחות קשים, בזיהומים ואף במשיכה של “אורחים” לא רצויים, כגון חרקים ומזיקים אחרים.

בנוסף להיבט זה, למותר לציין כי ישנם חוקים מאוד נוקשים הנוגעים לשמירה על ההיגיינה במוסדות ציבור ובעסקים, קל וחומר כאשר מדובר בגופים אשר עוסקים בתחום האוכל והשתייה. אי-עמידה בדרישות החוק עלולה לגרור קנסות כבדים, ובמקרים קיצוניים גם צווי סגירה ואף עונשים חריפים מאלה.

אתר מורשה

כפי שישנם חוקים ותקנות המסדירים את הצורך בשאיבת שומנים, כך נקבע כי יש לפינוי שמנים, שומנים ומפרידי שומן לאתר מורשה, בצורה אחראית ובטוחה. מטרת תקנות אלו היא שמירה, הן על הבריאות והן על איכות הסביבה.

חומרים אלה יכולים להוות מפגע סביבתי ותברואתי, גם כאשר הם עוזבים את שטח המוסד או העסק. הם עלולים לזהם את האדמה, מקורות מים וכיו”ב. כמו כן, כאשר הם אינם מטופלים היטב, הם עלולים להוסיף ולהוות מפגע תברואתי.

שומרים על הסביבה – שומרים עליך!

הן כדי להימנע מן העונשים הקבועים בחוק והן על מנת לנהוג בצורה אחראית, תוך מחשבה על הדורות הבאים, חשוב להפקיד את הפינוי של מפרידי שומן לאתר מורשה בידי אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים.

במסגרת מחויבותנו בא.א.ר. שירותי ביוב בע”מ, ובנוסף לכלל השירותים אותם אנו מספקים בתחום הביוב, אנו מבצעים פינוי של תוצרי שאיבות לאתר מורשה. כך יודעים לקוחותינו שאנו שומרים על הסביבה ושומרים עליהם, לאורך כל הדרך!

לפרטים נוספים חייגו: 077-6707381
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!