//איך לפתוח סתימה בביוב – קבלו כמה טיפים שימושיים

איך לפתוח סתימה בביוב – קבלו כמה טיפים שימושיים

לקום בבוקר או לחזור אחרי יום מתיש במשרד ולגלות בבית ריח מצחין. אתם כמובן רצים למקלחת או לשירותים ומגלים שהמים עלו מהצנרת בעקבות סתימה ועכשיו כל הבית מלא במים עכורים ובריח בלתי נסבל. שחרור סתימה בביוב יכולה להיות בעיה שניתן לפתור במסגרת האמצעים שיש לכם בבית או בחנות הקרובה לביתכם, אולם לפעמים פתיחת סתימות ביוב צריכה לחייב קריאה לבעל מקצוע מתאים ומקצועי. נעשה לכם סדר וניתן טיפים שימושיים בנוגע לשאלה החשובה – איך פותחים סתימה בביוב.

הגורמים לסתימות ביוב בבית

גורמים רבים יכולים להוביל לסתימות בצנרת הביוב של הבית הפרטי, בין אם מדובר בשערות ושאריות סבון שומניות או חול ולכלוך. בנוסף, ישנם גורמים כמו ליקויים במבנה התקנת הצנרת או שורשים שצמחו במהלך השנים בתוך הצנרת שיכולים להוביל למצב של סתימות בביוב. לפעמים, כאשר תשתית האינסטלציה של הבית מותקנת על ידי בעל המקצוע, יכולות להיות בעיות בהתקנה שעשויות להשפיע על היווצרות חסימה עתידית בצנרת. לצד זאת, גם בלאי של צנרת מתכת שנוצרת בה חלודה עלול לפגוע ולהגביל את מעבר המים. כל אלה נמצאים בין הגורמים המוכרים להיווצרות חסימה בצנרת הביוב הביתית ולהוביל לעליית מי הביוב לתוך הבית.

איך לפתוח סתימה בביוב באופן עצמאי

אז איך פותחים סתימה בביוב? ישנן מספר דרכים שבהם תוכלו לפתוח סתימה בבית באופן עצמאי. שימוש בפומפה במקלחת או באסלה יכול להפעיל בעזרת האוויר לחץ שיאפשר את שחרור פתיחת הסתימה בביוב. בנוסף, יש חומרים כימיים שניתן לקנות בחנות הקרובה לביתכם ובעזרתם תוכלו לשחרר סתימות בביוב. זאת ועוד, פתיחת סתימה בביוב יכולה להתאפשר לעיתים בעזרת ערבוב של חומץ וסודה לשתייה ושפיכה שלהם למקום הסתימה. באינטרנט נמצאים מגוון סרטונים והסברים שניתן להיעזר בהם לשם הבנת כל אחת מהדרכים.

קריאה לאינסטלטור לעזרה

במקרה ומדובר בסתימה חמורה יותר, נצטרך לקרוא לאינסטלטור לעשות את העבודה. האינסטלטור יכול להשתמש בקפיץ ידני (אותו גם אנחנו יכולים לקנות בחנות ולהשתמש בו בעצמנו אם אנו יודעים כיצד) או בקפיץ חשמלי, כתלות בחומרת הסתימה. חשוב לדעת שהתשלום על שירות קפיץ ידני נמוך מתשלום על שירות קפיץ חשמלי וכדאי להבין לפני ביצוע הפעולה מה צריך להתבצע. יחד עם זאת, יכול להיות מצב בו גם אינסטלטור לא יצליח לפתור את הבעיה ולפתוח את הסתימה בביוב.

שימוש בשירותי חברה מקצועית בתחום

בהינתן וגם אינסטלטור לא מצליח לפתור את הסתימה ומדובר בסתימה חמורה הרבה יותר ממה שחשבנו, אין מנוס מאשר לפנות לשירותיה של חברה מקצועית ואמינה בתחום.
המקצועיות והאמינות של החברה אליה תפנו הן אלמנטים הכרחיים, במיוחד בסוגיה כה חשובה כמו פתיחת סתימות ביוב. חברתנו, א.א.ר שירותי ביוב פועלת בתחום מאז שנות השמונים ועובדת עם הציוד הכי מתקדם ומשוכלל שכולל בין היתר ביוביות שמסוגלות לפתוח סתימות ביוב קשות.

By |2021-10-31T17:53:08+02:00אוקטובר 31st, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!