ביובית בגבעתיים

/ביובית בגבעתיים
ביובית בגבעתיים2021-09-26T15:27:51+03:00

מתגוררים בגבעתיים וסובלים מבעיות במערכת הביוב המקומית? ריחות ביוב לא נעימים מציפים את ביתכם או את משרדכם? אל תשלימו עם הפגיעה באיכות חייכם ועם הסכנה לבריאותכם. צרו קשר עם א.א.ר שירותי ביוב בע”מ – המומחים למערכות ביוב.
חברתנו מספקת שירותי ביובית בגבעתיים ומעמידה לרשותכם מבחר ביוביות משוכללות ומתקדמות וצוות אדיב ועתיר ניסיון באיתור, טיפול ומניעה של תקלות ביוב – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
לפרטים חייגו 0546555533

ביובית בגבעתיים

מהם הגורמים לסתימת ביוב?

מערכת ביוב ישנה, צינורות סדוקים, פיצוץ בצנרת וחדירת גופים זרים אל מערכת הביוב, כל אלו ועוד נמנים על הגורמים הנפוצים ביותר להיווצרות סתימות בביוב. במקרים של סתימה בביוב, נחוצה פעולה מקצועית למטרות פתיחת סתימת ביוב, המיושמת באמצעות רכבי ביובית. חשוב לציין שאחת מהסיבות הנפוצות ביותר להופעת סתימה בביוב היא חדירת גופים זרים אל מערכת הביוב, כגון: מגבונים, חיתולים, שקיות פלסטיק וחומרים נוספים אשר אינם מתכלים.

איזה שירותי ביוב מוצעים לכם באמצעות רכבי ביובית בגבעתיים?

רכבי ביובית בגבעתיים נועדו לצרכי תפעול תקלות במערכת הביוב ולצרכי תחזוקה שוטפת של המערכת. בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידי רכבי הביובית תוכלו למצוא:

• פתיחת סתימות ביוב
• שאיבות ביוב במקרים בהם הביוב עולה על גדותיו
• שאיבת מי גשמים כתוצאה מהצפה
• שאיבת הצפות מים כתוצאה מפיצוץ צנרת
• שאיבת בורות שומן בבתי עסק המחויבים בהקמת בורות שומן ושימוש במפרידי שומנים
• ריקון בורות ספיגה ושופכין
• ריקון בריכות שחייה
• ניקוז חניונים תת קרקעיים, מקלטים ומרתפים
• ריקון וניקוי מאגרי מים
• צילום צנרת ביוב

שירותי ביובית גם למטרות תחזוקה וגם במקרי חירום

השימוש בשירותי ביובית בגבעתיים מיועד גם לצרכי תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב ומניעת מקרי היווצרות סתימה במערכת וגם לצרכי תפעול תהליכי פתיחת סתימות ולצרכי שאיבת ביוב/מי גשמים. בשני המקרים, חשוב להתסייע בשירותי רכבי ביובית המתופעלים על ידי אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע מקצועי רב שנים בתחום הביוב.
כמו כן, חשוב להתסייע בנותני שירות המחזיקים ברשותם רכבי ביובית המאובזרים במערכות הציוד המתקדמות ביותר לצורך תפעול תקלות ובעיות שונות במערכת הביוב או לצרכי תחזוקה שוטפת של בורות שומן וכדומה.

א.א.ר – שירותי ביובית ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

אנחנו בחברת א.א.ר שירותי ביוב, עוסקים ומתמחים בתפעול רכבי ביובית מאז שנת 1987 ומאז ועד היום אנו נחשבים לספק השירות המוביל ביותר בתחום. שירותי הביובית שלנו מיועדים גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי כאחד, לרבות, ועדי עובדים, מוסדות, בתי עסק בענף המזון, מפעלי ייצור, עיריות וכדומה.
שירותי הביובית שלנו כוללים את כל סוגי עבודות הביוב, גם למטרות תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב ובורות השומן וגם לצרכי תפעול תקלות ובעיות המחייבות פעולה מיידית.
לרשותנו, רכבי ביובית המגיעים בגבהים שונים, כאשר רכבי הביובית הנמוכים מיועדים לצרכי תפעול שירותי ביובית בחניונים, מקלטים, מרתפים וכדומה.
לרשותנו, אישור מיוחד מטעם משרד הבריאות לספק שירותי תברואה לגופים עירוניים, ארגונים ובתי עסק, וזאת בנוסף לאישור מיוחד מטעם המשרד לאיכות הסביבה לצורך פינוי פסולת שומן לאתר פינוי מורשה על פי חוק. למידע נוסף על כל פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום שירותי ביובית בגבעתיים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

שירותי ביובית לתושבי גבעתיים

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!