//מה עושים במקרה של הצפה בבית?

מה עושים במקרה של הצפה בבית?

הצפה בבית מהווה כתרחיש אימים עבור אנשים רבים ולא בכדי, כידוע, במידה ולא מקפידים לפעול במהירות, הצפה עלולה לגרום לנזקים כבדים ומשמעותיים לבית ולתשתיות השונות. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לנקוט בכל פעולה אשר תאפשר להימנע מהצפה. אך גם במקרים בהם דבר זה אינו צולח וההצפה מתרחשת, קיימת חשיבות גבוהה לפעול במהרה ולטפל בה בצורה הנכונה.

מה עושים במקרה של הצפה בבית

הצפה בבית – מה עושים?

ראשית כל, יש מספר פעולות שניתן וחשוב לבצע באופן עצמאי על מנת לצמצם את הנזקים (יש לשים לב שבמקרים מסוימים בכוחן של פעולות אלו להציל חיים, כאשר, בין אותן הפעולות: לנתק את החשמל בדירה (להוריד את המפסק הראשי בלוח החשמל), לסגור את השיבר הראשי של הדירה – במידה ולאחר סגירת השיבר ההצפה נמשכת, קיימת ייתכנות גבוהה כי מקור ההצפה היא מאחד השכנים. יש לפנות חפצים מאזורי הרטיבות (על מנת למנוע נזקים לתכולה). לאחר שמבצעים את הפעולות הללו מומלץ גם לגרוף את המים על מנת למנוע נזק למרצפות. כמובן, שהפעולה החשובה ביותר, היא להזעיק את אנשי המקצוע המתאימים, על מנת שאלו יגיעו במהרה, יאתרו את מקור ההצפה ויטפלו בה בצורה מקצועית, איכותית ויסודית.

חשיבות איתור מקור הבעיה

יש לא מעט סיבות אשר עלולות לגרום להצפה ובין היתר: הצפה אשר מקורה בביוב, נזילה מהצנרת או בעיות באיטום. כמובן, שכל סיבה שכזאת, מצריכה טיפול שונה בין אם זה איתור הנזילה עצמה או שימוש בעזרת חומרי איטום. אחת הפעולות הראשונות בהן חברה מקצועית אמורה לנקוט, היא איתור של מקור הבעיה – כאשר, חברה שכזאת, תחזיק ברשותה ציוד חדשני ומתקדם אשר יסייע לה במטרה כמו לדוגמא, מצלמות טרמיות. כאמור, לאחר שמאתרים בצורה מדויקת את מקור הבעיה, ניתן להתקדם לשלב הבא ולפתור אותה – פעולה אשר גם היא אמורה להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר ערוכה לטפל באופן פרטני באותה הבעיה.

תנו למומחים לטפל בבעיה

אם חלילה מצאתם את עצמכם מתמודדים עם מצב של הצפה בבית, ההמלצה היא כאמור לנקוט בפעולות אשר צוינו ובמקביל ליצור קשר בצורה מהירה עם חברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה שירותים של איתור נזילות, שאיבת הצפות וכמובן, שאיבות ביוב. תשמחו לגלות כי בדיוק במקום הזה, חברת א.א.ר נכנסת לתמונה. החברה המקצועית והמנוסה מציעה קשת של שירותים, אשר כולם מבוצעים תוך שימוש בציוד חדשני ומתקדם וזאת על ידי צוות של עובדים מקצועיים ומנוסים.
בין השירותים המוצעים על ידי החברה: פתיחה של כל סוג הסתימות, שטיפה של צנרת ביוב, שאיבת בורות שומן וספיגה, שאיבת מים ממקלטים, חניונים ומרתפים ושירותי צילום צנרת ביוב. מוזמנים ליצור קשר עם החברה ובתוך זמן קצר היא תדאג לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר – ולאפשר לכם שקט נפשי בידיעה שאתם בידיהם של מומחים.

אולי יעניין אתכם לקרוא עוד על: סתימה בביוב משותף – כיצד לפעול ולהתנהל בצורה נכונה?

By |2022-06-09T15:48:28+03:00ינואר 11th, 2022|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!