//פתיחת סתימה במקלחת

פתיחת סתימה במקלחת

אם הניקוז במקלחת שלכם סתום, אתם צריכים לדעת כיצד לטפל במצב זה

המקלחת היא חשובה מאין כמותה עבור חיי היום יום שלכם, ואתם צריכים לוודא שהשימוש שלכם בה הוא כמה שיותר נוח ושהיא כמה שיותר תקינה. לכאורה, מדובר בעניין של מה בכך – אבל זה לא ממש המצב.

אנחנו מדברים, כמובן, על מצב של סתימה במקלחת – מצב שבו פתח הניקוז דרכו צריכים להתנקז המים לא עושה עבודתו כהלכה משום שהוא סתום בנקודה כזו או אחרת, והמים פשוט מצטברים ואף עולים על גדותיהם. במצב כזה צריך לדעת איך לפתוח סתימה במקלחת, ולשם כך נכיר כמה אפשרויות שונות לשחרור סתימות במקלחת ובכיור, נבין כיצד תוכל לעשות זאת בעצמך, וכמובן גם מהי העלות.

האמצעים השונים בהם ניתן לפתוח סתימות במקלחת, והמקרים בהם נחוצה ביובית

  • מה לא רלוונטי – ישנן אפשרויות רבות כשאנחנו מנסים להבין איך לפתוח סתימה במקלחת, וחשוב להבחין בין העיקר לתפל ולהבין בדיוק מה באמת מסייע לכם ומה מהווה אגדה אורבנית ותו לא. אז נתחיל עם כל מה שלא רלוונטי – במצב של סתימה במקלחת או בכל מרחב אחר, שימוש בחומרים כמו קולה, מלח לימון, סודה לשתייה וכדומה – הוא חסר תועלת. ישנם חומרים המיועדים לפתיחת סתימות, אך חשוב להבין שמרבית יצרניות חומרי הבית כמו סנו או אריאל מייצרות מוצרים כמו נוזל לפתיחת סתימות שבדרך כלל אינם מיועדים למצבים קשים אלא רק למניעת סתימות בשימוש יום יומי. גם ניסיון לפתוח סתימות עם חומץ או עם חומצה ביתית הוא בדרך כלל לא יעיל ואף יכול להיות מסוכן אם לא יודעים כיצד להשתמש בחומר.
  • אמצעים ביתיים – ישנם אמצעים ביתיים שבהחלט יכולים לשמש עבור פתיחה יעילה של סתימה במקלחת, כאשר ניתן להשתמש בפומפה שיוצרת לחץ הפותח את הסתימה, בקפיץ אינסטלטורים שפותח את הסתימה פיזית, וכן בסודה קאוסטית שהיא חומר שניתן לרכוש במחיר מחירון של כמה עשרות שקלים, והוא למעשה ממיס את הסתימה בצורה יעילה ביותר כשמוסיפים לו מים חמים – ויש לעשות זאת בזהירות רבה.
  • פנייה למומחים – כאשר מדובר בסתימה במספר מוקדים ולא בסתימה במקלחת אחת בהיקף קטן, ככל הנראה מדובר בסתימה בקווי הביוב ואתם זקוקים לפתרון של ביובית. שירות מקצועי זה מבצע פתיחה של הסתימה בלחץ מים גבוה ושאיבה של קווי הביוב – בכדי לוודא שתשתית הצנרת שלכם נקייה מסתימות ותקינה לחלוטין.

בין אם מדובר בסתימה פשוטה ובין אם לא, אתם צריכים ייעוץ ושירות מקצועי

השירות של א.א.ר שירותי ביוב הוא שירות שיודע לענות על כל הצרכים הנוגעים לסתימות ולתקלות אחרות בצנרת הבית שלכם. בין אם אתם זקוקים לשירותי פתיחת סתימות בביוב או במלקחת או לתיקון צנרת כזה או אחר – פנו אלינו ונתאים לכם פתרון מקצועי.

By |2021-10-20T16:20:36+03:00אוקטובר 20th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!