//סתימת ביוב בחצר – כל הדרכים לפתיחת סתימת ביוב בחצר

סתימת ביוב בחצר – כל הדרכים לפתיחת סתימת ביוב בחצר

סתימת ביוב בחצר עלולה להיווצר ממספר סיבות עליהן נרחיב בהמשך, ולגבי כל אחת מהן הדבר מחייב פעולה מיידית של פתיחת סתימות ביוב. מהן הדרכים לפתיחת סתימת ביוב בחצר? מתי עושים שימוש בכל דרך כזו או אחרת לפתיחת סתימות ביוב? על כך ועוד נענה בעמוד שלפניכם.

סתימת ביוב בחצר

סתימת ביוב בחצר – כיצד היא נוצרת?

סתימת ביוב בסביבת המגורים עלולה להיווצר ממספר סיבות מרכזיות כגון:

• השלכת פסולת לא מתכלה לכיור ו/או לאסלה, כגון: מגבונים, שקיות פלסטיק, תחבושות היגייניות, שומן וכו’.
• הימצאות גופים זרים במערכת הביוב המרכזית, כגון: שורשי עצים, פסולת שאינה מתכלה, גזם וכדומה
• חדירת חומרים מתקשים לתוך צנרת הביוב, כגון: חומרי בנייה, סלעים וכדומה
• הצפת גשמים שגרמה לביוב לעלות על גדותיו
• כשל תכנוני של קו צנרת הביוב הגורם לסתימות תדירות של מערכת הביוב
סתימת ביוב בחצר מסיבה כזו או אחרת, עלולה להוביל להופעת ריחות צחנה בשטח החצר וסביבת המגורים ובמקרים חריגים יותר להוביל לכך שהביוב יעלה על גדותיו.

פתיחת סתימת ביוב בחצר – כיצד?

פתיחת סתימות ביוב בחצר נעשית בהתאם לסיבה המרכזית שהובילה לסתימה בביוב, כאשר במקרים קלים יותר ניתן לשחרר את הסתימה באמצעות חומרים כימיים שונים המיועדים לצרכי המסת גופים זרים ופסולת לא מתכלה המצויים בתוך צנרת הביוב. במקרים בהם הביוב עולה על גדותיו קיים הכרח בפעולת שאיבות ביוב המיושמת באמצעות מכשירי שאיבה עוצמתיים המותקנים על גבי ביובית שהוא למעשה רכב ייעודי לשחרור סתימות ביוב.

אם כך, מהו צילום קו ביוב ומתי עושים בו שימוש?

על מנת לאתר את מקור הסתימה במערכת הביוב, מומלץ לבצע פעולת צילום קו ביוב הנעשית באמצעות סיב אופטי המוחדר אל קו הצנרת ובאמצעותו ניתן לראות בבירור על גבי מסך ייעודי את מצב הצנרת והגורמים השונים לחסימתה. צילום קו צנרת ביוב מומלץ שייעשה בכל אותם מקרים בהם אתם מתמודדים עם סתימת ביוב בחצר וזאת על מנת לבדוק האם הסתימה התרחשה על רקע כשל תכנוני בצנרת או על רקע הימצאות גופים זרים או פסולת לא מתכלה מרובה בתוך הצנרת.

א.א.ר שירותי ביוב – המומחים לשחרור סתימות ביוב מאז 1987

אנחנו בחברת א.א.ר שירותי ביוב, עוסקים ומתמחים בפתרונות מיידים לצרכי פתיחת סתימות ושחרור קו צנרת ביוב סתומים. פתרונות השירות שלנו מבוססים על הידע המקצועי אותו רכשנו לאורך השנים ועל מערכות הציוד המתקדמות העומדות לרשותנו וביניהן מערכות ציוד לצילום קו צנרת, משאיות ביובית המאובזרות עם משאבות ניידות ועוד. פתרונות השירות שלנו נועדו בין היתר לצרכי איתור מקורות הסתימה בקו הביוב, לצרכי שטיפות צנרת ביוב ולצרכי שאיבת מי ביוב ועוד. למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 054-6555533

By |2021-11-10T12:36:08+02:00נובמבר 10th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!