//פינוי שפכים – מה זה אומר ומהי החשיבות?

פינוי שפכים – מה זה אומר ומהי החשיבות?

שפכים מעלים בעיות תברואתיות קשות לסביבה ולבני האדם החיים בקרבת השפכים. ריח רע ומסריח, משיכת מזיקים והפצת מחלות, כל אלה עלולים לקרות ולהתגבר במקרה ולא מתבצע פתרון מתאים לבעיית השפכים ולא מתבצע פינוי שפכים כמו שצריך. פינוי שפכים מתבצע בין היתר בבתי עסק כמו מסעדות, מפעלים ומוסכים. נפרוס לפניכם כל מה שצריך לדעת בנוגע לפינוי שפכים: מהסבר על סוגי השפכים השונים וכיצד מתבצע תהליך פינוי השפכים, דרך הסבר לאן נשלחים השפכים לטיפול ועד להסבר כיצד המשרד להגנת הסביבה מתייחס לנושא.

פינוי שפכים עם א.א.ר ביובית

איך מתבצע פינוי שפכים?

ראשית, חשוב להכיר את העובדה כי קיימים מספר סוגים של שפכים. לדוגמא ישנם שפכים של בורות ספיגה, שפכים שמפרידים חומרי דלק ממים, שפכים שמפרידים בין שאריות אוכל לשומנים, שפכי קולחין ועוד. המשותף לכל סוגי השפכים שציינו לפניכם הוא הפתרון שלהם. בכדי לבצע פינוי שפכים יהיה צורך בביובית. ביובית היא משאית שמחובר אליה צינור ארוך ומאפשרת שאיבה של הפסלות הקיימת בשפכים לתוך מיכל המשאית. בין אם מדובר בפעולת שאיבת מפרידי שומן או שפכי קולחין, ביובית היא הפתרון לרוב הבעיות.

מאיפה מתבצע פינוי שפכים ולאן?

מסעדות, מוסכים ומפעלים, לכולם יש התנהלות למול פינוי שפכים, בין אם מדובר בסוגיית שאיבת מפריד שומנים למסעדה או שאיבת בור שומן במוסך, חשוב לפנות לבעל מקצוע שייעשה את העבודה המתאימה והמקצועית ביותר. כמו שהצגנו קודם לכן, את עבודת פינוי השפכים עושים בעזרת הביובית. לדוגמא, בעת שאיבת בורות שומן, לוקחים את החומרים שנשאבו לביובית לתחנת מעבר שתעבור את הטיפול המתאים לה ובתנאי הבטיחות מהדרגה הראשונה. חלק מהחומרים נשלחים למחזור בעוד חלק נשלחים להשמדה, חלק בארץ וחלק בחו”ל.

התייחסות המשרד להגנת הסביבה לנושא פינוי שפכים

בשנים האחרונות, המשרד להגנת הסביבה מתייחס ברצינות לנושא פינוי השפכים והוציא הנחיות חדשות וחשובות שכדאי להכיר בנוגע לסוגיה זו. המשרד להגנת הסביבה התייחס בהנחיותיו לתנאים שבהם בעלי עסק העובדים עם ביובית צריכים לעמוד בכדי לעבוד בתחום. בהינתן ובעל עסק לא עומד בהנחיות המשרד להגנת הסביבה, המשרד רשאי להפקיע את הרישיון מבעל העסק ולהטיל עליו קנסים כספיים גבוהים.

אמינות ומקצועיות בעל המקצוע והשירות

כפי שהוצג בפניכם ולפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה לנושא פינוי השפכים, חשוב לפנות לבעל עסק שעומד בתנאים שהציב המשרד ופועל תחת ההנחיות. בין החברות האמינות שפועלות בשוק ניתן למצוא את חברת א.א.ר שירותי ביוב שפועלת עוד משנות השמונים בתחום ומבצעת את כלל שירותי פינוי השפכים בעזרת ביובית מתקדמת ובעזרת ציוד איכותי מהשורה הראשונה.
אז אם אתם בעל עסק שצריך להעסיק שירותי פינוי שפכים, חשוב להבין את ההסברים שהוצגו לפניכם בכדי לדעת מה השירות המקצועי והמתאים לפינוי השפכים של העסק שלכם.

By |2021-10-13T12:12:42+03:00אוקטובר 13th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!