//פתיחת סתימה באמבטיה – איך עושים זאת בצורה יעילה?

פתיחת סתימה באמבטיה – איך עושים זאת בצורה יעילה?

אחרי יום עבודה ארוך כל מה שאתם רוצים זה להיכנס למקלחת ולשטוף מעצמכם את היום הארוך. אבל פתאום המים לא יורדים ורצפת האמבטיה או המקלחון מתחילה להיות מוצפת. אין ספק שלפחות פעם נתקלתם בבעיה כזו מכיוון שאמבטיה נחשבת לאחד המקומות השכיחים בבית בו ישנה אפשרות קיימת להיווצרות של סתימות. בין אם מדובר במקרה בו ניתן לטפל בסתימה בעצמנו ובין אם ישנם מקרים המחייבים קריאה למומחה, אנחנו פה לענות על איך לפתוח סתימה באמבטיה.

מה הגורמים לסתימות באמבטיה?

שערות ושאריות סבון שומניות לצד חול ולכלוך, הם בין הגורמים המצטברים בצנרת הבית ויכולים לחסום את המעבר התקין של מי המקלחת בצנרת. לפעמים, כאשר תשתית האינסטלציה של הבית מותקנת על ידי בעל המקצוע, יכולות להיות בעיות בהתקנה שעשויות להשפיע על היווצרות חסימה עתידית בצנרת. לצד זאת, גם בלאי של צנרת מתכת שנוצרת בה חלודה עלול לפגוע ולהגביל את מעבר המים. כל אלה הם גורמים מוכרים להיווצרות סתימות באמבטיות בבתים פרטיים.

איזה דרכים קיימות בהן ניתן לשחרר את הסתימה?

קיימים לא מעט אתרי אינטרנט וסרטוני יוטיוב שיכולים לסייע ולאפשר לכם לבצע פתיחת סתימה באמבטיה הביתית. כמובן שהפתרון המוכר לכולנו הוא הפומפה המייצרת ואקום עם האוויר שקיים בתוך הצנרת ובכך דוחפת למטה את הגוש החוסם. מספר פמפומים על פתח ניקוז האמבטיה יכולים לסייע בשחרור הסתימה. זאת ועוד, ערבוב של חומץ וסודה לשתייה, הנמצאים בכל בית, יכולים להוביל לתסיסה ולשחרור של חסימה קיימת בצנרת. בנוסף, ישנם גם תכשירים כימיים שניתן לקנות בחנויות שונות ויכולים לעזור לשחרר את החסימה – עם זאת, חומר לפתיחת סתימות באמבטיה יכול להיות מסוכן וחשוב לקרוא את הוראות השימוש.

קריאה למומחה לעזרה

שחרור סתימה באמבטיה יכול להיות גם מסובך ועזרים כמו נוזל לפתיחת סתימות באמבטיה לא תמיד מסייעים. הפתרון במקרה שכזה הוא לקרוא לאיש מקצוע שיוכל לדעת איך לשחרר סתימה באמבטיה שאתם לא יכולים לשחרר בעצמכם. איש המקצוע יוכל להשתמש בקפיץ ידני או בקפיץ חשמלי, תלוי בחומרת הסתימה, בכדי לשחרר את הצנרת הביתית ולאפשר את זרימת המים התקינה בה. חשוב לדעת שטיפול בעזרת קפיץ חשמלי יקר יותר מאשר קפיץ ידני וכדאי להבין האם מדובר בסתימה שניתן לשחרר בקפיץ ידני או קפיץ חשמלי טרם התשלום.

פתיחת סתימה באמבטיה עם א.א.ר שירותי ביוב

אנו בא.א.ר שירותי ביוב מציעים שירותי פתיחת סתימה באמבטיה בצורה הכי מקצועית שיש, חברתנו בעלת ניסיון עשיר ורחב בפתרון כל סוגי בעיות הביוב למיניהן. לרשות החברה עומדת בין היתר ביובית בעלת ציוד ומכשור מתקדם שמאפשר פתיחה של כל סתימה, גדולה כקטנה, בקלי קלות. לצד הפתרונות הביתיים ועד המקצועיים, אין ספק שסתימה באמבטיה היא בעיה שהפתרון שלה נגיש לכל אחד מאיתנו ולא צריך לעכב לפתור אותה!

אולי יעניין אתכם לקרוא עוד על:

פתיחת סתימות ביוב
By |2021-09-19T15:02:32+03:00ספטמבר 19th, 2021|כללי|0 Comments
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!