א.א.ר שירותי ביוב 1

קבלן ביוב

קבלן ביוב2022-01-05T16:57:14+02:00

תפקידו של קבלן ביוב הוא לפתור כל בעיה שקשורה במישרין או בעקיפין למערכת האינסטלציה ובין היתר: שאיבת ביוב, פתיחת סתימות, שטיפת קווים, תכנוני תשתיות ביוב לבניינים, שאיבת בורות ועוד. ככל שמקצועיותו של הקבלן רבה יותר וזאת לצד הוותק אותו הוא צבר, כך הוא מצליח להתמודד עם תקלות מורכבות שמתחוללות במערכת הביוב. אנו ב.א.ר שירותי ביוב מבצעים את כל עבודות הביוב באחריות מלאה!
להזמנת קבלן ביוב מוסמך חייגו – 054-6555533

ההבדל בין קבלן ביוב לאינסטלטור

סביר שלא פעם נקלעתם לסיטואציה בה המים לא זורמים כפי שהייתם רוצים ובמקום לחלחל אל תוך הביוב הם נאגרים ויוצרים שלולית ענקית – זוהי בדיוק הנקודה בה מתקשרים להזמין אינסטלטור. תפקידו של האינסטלטור הוא לתת מענה לבעיות מגוונות הקשורות לביוב החל מסתימה קלה בצנרת, איטום גומיות, וכיוצא באלו. קבלן ביוב מוסמך מאידך, מתעסק ומעניק פתרון לבעיות מורכבות יותר לעיתים משמעותית בין היתר שאיבה של ביוב המתבצעת באמצעות ביובית, פתיחת סתימות המתקיימות בביוב על כל מרכיביו, הנחה של קווי ביוב, ניקוי של מרזבים, שאיבה של בורות שומן וכיוצא באלו. חשוב להבין כי משימות מורכבות רשאי, יכול לבצע רק קבלן מה גם שהוא זה שמחזיק בכלים הנדרשים לביצוע משימה זו.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קבלן ביוב?

קבלן שירותי ביוב מחזיק ברישיון ובאישורים אשר תואמים את אופי עבודתו ובין היתר: היה וביקשתם מהקבלן לבצע פינוי שפכים, הוא מחויב להחזיק ברישיון ייעודי אשר נכלל בשאיבות / הצפות ו/או ניקוי בורות ספיגה ושומן. כל עוד בעל המקצוע לא מחזיק באישור זה, חל עליו איסור לבצע עבודה זו. עוד נקודה חשובה שיש לבחון היטב בטרם עת היא הביטוח אותו מחזיק בעל המקצוע – עליכם לקחת בחשבון שלעיתים עלול להתרחש נזק לביוב ו/או לרכוש שהיה עליכם לסדר. ללא ביטוח ההוצאות יצאו מהכיס שלכם וחבל. ביטוח מאפשר לבעל המקצוע לתקן את הנזק שנגרם כתוצאה ישירה מהתיקון שהוזמן לבצע ללא עיכוב.

כיצד נכון לבחור קבלן ביוב?

כדי לבחור אינסטלטור חשוב לבדוק את הידע, את המקצועיות ואת הניסיון של בעל המקצוע וכך גם לגבי קבלן ביוב מומלץ. גם אם קראתם המלצה ברשת האינטרנט, כדאי שתבדקו עוד אודות קבלן תשתיות ביוב ובין היתר ברשתות החברתיות – המלצות הניתנות ברשתות החברתיות נטולות אינטרסים שיווקיים כך שניתן לסמוך עליהן. קבלן תשתיות ביוב מתמודד עם עבודות עדינות ומורכבות ועל כן חשוב מאוד להזמין בעל מקצוע מוביל בתחומו, אשר מאפשר עבודה מקצועית ומדויקת כך שהבעיה תיפטר ולא יגרמו נזקים נלווים.

קבלן ביוב מוסמך

אנחנו בא.א.ר מתמחים בביצוע מגוון של עבודות הכוללות:

שאיבות ביוב על ידי ביובית
• פתיחת סתימות ביוב
• שאיבת הצפות
• הנחת קווי ביוב
• שאיבת בורות שומן
• ניקוי מרזבים

לפרטים נוספים חייגו אלינו 054-6555533

צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!