ביובית ברעננה

/ביובית ברעננה
ביובית ברעננה2021-09-26T11:48:17+03:00

מתגוררים או עובדים ברעננה ויש לכם בעיה בצנרות הביוב של המבנה או במערכות הביוב האזוריות?
בעמוד שלפניכם תמצאו את כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי ביובית ברעננה.

פתיחת סתימות ביוב – מה חשוב לדעת?

ביובית ברעננה

בתמונה: הצוות שלנו מעניק שירות ביובית ברעננה

סתימה במערכת הביוב עלולה להיווצר כתוצאה מהצטברות שומן מוצק, פסולת מוצקה, חלקי פלסטיק, מגבונים לחים, טיטולים וגופים זרים החודרים אל המערכת ומובילים לסתימתה ו/או כתוצאה מהימצאות שורשי עצים בתוך המערכת. במקרים של סתימת ביוב, הביוב עלול לעלות על גדותיו ולהוביל לפגעי ריח וסביבה והדבר מחייב פעולה מקצועית מיידית לפתיחת סתימות ביוב. פעולה זו מיושמת באמצעות רכב ייעודי הידוע בשם ביובית הנושא על גביו מערכות ציוד שונות להתמודדות עם בעיות שונות במערכת הביוב.

רכבי ביובית – כל השימושים

השימוש ברכבי ביובית נעשה למטרות טיפול בבעיות שונות העלולות להופיע במערכת הביוב וגם למטרות תחוזקה שוטפת על מערכת הביוב ומניעת סתימות. ישנם רכבי ביובית המיועדים לתפעול תקלות במערכות ביוב גדולות יחסית וישנם רכבי ביובית המיועדים לטיפול במערכות ביוב קטנות יותר. כמו כן, הביובית משמשת לצרכי ניקוז מי גשמים מחניונים תת קרקעיים ופירי מעליות. שימושים נוספים של רכבי הביובית נועדו לצרכי שאיבה של שירותיים כימיים, שאיבת הצפות של מי גשמים, שאיבת בורות שומן וספיגה ושימושים נוספים.

שירותי ביובית ברעננה

שירותי ביוב ברעננה הוא שירות מקצועי המיועד לצרכי טיפול ותחזוקה של בעיות שונות במערכת הביוב ומערכות הניקוז השונות, כאשר השירות מיועד גם לסקטור הפרטי (בעל בתים פרטיים ו-ועדי בתים משותפים) וגם לסקטור העסקי הכולל בתוכו מוסדות ציבוריים ובתי עסק. הצורך בשירותי ביובית ברעננה מתעורר בעיקר במקרים בהם קיים הכרח מיידי בשאיבת הצפות או פתיחת סתימות ביוב, אך בהחלט מומלץ להתסייע בשירותי הביובית גם לצרכי תחזוקה שופטת של מערכת הביוב ומניעת מקרים של הצפה או סתימה. במפעלי ייצור ובתי עסק, השימוש בשירותי ביובית נועד לצרכי שאיבת בורות שומן וספיגה.

א.א.ר שירותי ביוב לתושבי רעננה

אנחנו בחברת א.א.ר שירותי ביוב, עוסקים ומתמחים במתן שירותי ביובית ברעננה מאז שנת 1987 ולרשותנו צוותי עבודה מנוסים ומקצועיים המתמחים בהפעלת רכבי ביובית בפריסה ארצית. פתרונות השירות המוצעים על ידינו, מאפשרים לכם להתמודד באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל בעייה או תקלה כזו במערכת הביוב, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

• שירותי ביובית ברעננה לצורך פתיחות סתימות ביוב ו/או שאיבות ביוב
• ביובית לצורך שאיבת הצפות מי גשמים
• שירותי שאיבת בורות שומן
• תחוזקה שוטפת למערכות הביוב וניקוז

פתרונות השירות המוצעים על ידינו מבוססים גם על הידע והניסיון המקצועי העומד לרשותנו וגם על המערכות המתקדמות המשמשות אותנו וביניהן מערכות אופטיות לצילום קו צנרת ביוב. חברתנו מחזיקה בתעודת קבלן רשום בעל הסמכה מיוחדת בענף המים והביוב.

פנו אלינו עוד היום וקבלו מענה מקצועי ומיידי

להזמנת ביובית ברעננה פנו אלינו עוד היום בטלפון 0546555533 או דרך טופס צור קשר באתר.
אנחנו נענה לכל פנייה שלכם בהקדם, נדאג לשלוח אליכם צוות מקצועי תוך זמן קצר על מנת לפתור את הבעיה איתה אתם מתמודדים, בהקדם.

שירותי ביובית לתושבי רעננה

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!