א.א.ר שירותי ביוב 1

הצפות

הצפות2021-09-30T08:59:19+03:00

טיפול בהצפות

מה קורה כשספרינקלר מתפוצץ בחניה התת-קרקעית של הקניון?

כלום. רק שהמים שנאגרו לא הולכים לשום מקום, וכל הלכלוך שהם סחפו מהחניון לפתח הניקוז גרם לסתימה.
מזל טוב, יש לכם הצפה. אל תתקשרו לעירייה, אין טעם. אבל במקרה כזה שירותי ביוב פרטיים יכולים להיות לכם לעזר רב!

על שירותי הביוב שלנו

הרשו לנו להציג את עצמנו – חברת א.א.ר. שירותי ביוב בע”מ.
את המומחיות שצברנו במתן פתרונות להצפות, לא תוכלו להחליף בשום שירות עירוני.

מיום הקמת החברה ועד ימינו אנו, פתחנו סתימות ביוב וצנרת מכל הסוגים, שטפנו צינורות ביוב, ניקוז ותקשורת; שאבנו מים ממקלטים וממרתפים וסיפקנו שירותי צילום צנרת באמצעים מתקדמים.
אנו מעמידים לרשותכם את ה-מומחים בנושא הצפות, ולא משנה מאיזו סיבה נגרמה ההצפה: אבנית, לכלוך, שורשים ועוד.. כל בעיה תטופל ביד מקצועית וכמה שיותר מהר, כדי שאתם תוכלו לחזור לשגרת חייכם, הפרטית או העסקית.

מה גורם להצפה?

הצפות עלולות להיגרם מכל מיני תקלות ובעיות – מסתימות בצנרות ובמערכות מים, ועד להצפות מינוריות בבתים פרטיים עקב סתימת האסלה, הכיור ועוד..
לעתים מדובר באבנית המגיעה מהמים עצמם, ביחד עם שפע לכלוך ואבק השוקעים במים ויוצרים בוצה הנדבקת לדופנות הצינור.
כמו כן, גם שורשי עצים וצמחים אחרים עלולים לפרוץ את הצנרת ולסתום אותה עד כדי אפס מקום (ביחד עם כל שאר החומרים שהוזכרו לעיל). כל אלו עלולים לגרום להצפה משמעותית; תלוי בגודל הצינור ובגודל הסתימה, במקביל.

שאיבת הצפות ומניעתן

כדאי להזמין מומחי ביוב לפחות פעם בחצי שנה, על מנת לוודא שכל מערכות הצנרת בבית, בעסק או במפעל מתפקדות כהלכה. ככה תחסכו לעצמכם לא מעט הצפות, כאבי ראש ועלויות מיותרות. כמו כן, צנרות ומערכות ניקוז לא נקיות עלולות ליצור הצפות בימות החורף.
אין טעם לקרוא לחברות ניקיון שיבואו לנקות לכם את הצנרת – גם את זה חברות שירותי הביוב יכולות לעשות עבורכם, אפילו כשירות מנוי כשבוא יבואו אנשי הביובית וידאגו לנקות את הצנרת אחת לכמה זמן, כטיפול מונע.

אומנם ישראל לא התברכה בגשמים, אבל גם גשם קל עלול להביא לידי הצפה לא קטנה, ובייחוד אם הניקוז סתום “כהלכה”.

יש בעיה בצנרת? הציפו אותה אצל המומחים

המומחים שלנו לטיפול בהצפות, משתמשים בציוד האינסטלציה המתקדם ביותר בתחום. ניתן לאתר הצפות וסתימות באמצעות מצלמות צנרת ייחודיות, בלי לשבור קירות ורצפות ועם כמה שפחות נזק למבנה הנדון.

לאחר איתור הסתימה ניתן להשתמש בארבע משאיות מיוחדות, ובהן שתי משאיות נמוכות המיועדות לביצוע עבודות במקומות נמוכים (שאיבת הצפות ומים במרתפים, בחניונים תת-קרקעיים ועוד).

כמו כן, לחברה יש משאבות בעלות הספק גבוה המסוגלות לשאוב נפחים גדולים של נוזלים ושל סתימות.
אל תמתינו עד שיהיה מאוחר מדי. צנרות ומערכות ניקוז נסתמות חדשות לבקרים, והכול נסתר מן העין ובלא-יודעין. הזמינו עוד היום את המומחים של א.א.ר שירותי ביוב בע”מ, ותקבלו טיפול מקצועי בכל הצפה. נשמח לעמוד לרשותכם.

חייגו – 077-6707381
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!