א.א.ר שירותי ביוב 1

ביובית נמוכה לחניונים

ביובית נמוכה לחניונים2022-03-22T16:40:23+02:00

כל מי שהתעסק אי פעם עם תקלה בביוב יודע שמדובר בעניין קריטי שצריך לפתור באופן מהיר ומקצועי. לכן שירותי ביובית – רכב עם התקנים מיוחדים לפתרון בעיות ביוב שונות, הם מוצר מבוקש בכל עיר. כאן נפרט בגרסה ספציפית של רכב הביובית: ביובית נמוכה לחניונים ונסביר על חשיבותה ומתי יש להשתמש בה.

מהי ביובית נמוכה?

ביובית, על משקל המילה כבאית, היא משאית מיוחדת המכילה ציוד ייעודי לפתרון תקלות ביוב. בין יתר התרחישים אליהם הביובית מוכנה למשימה ניתן למנות שאיבות ביוב, שאיבת הצפות, שאיבת בורות שומן ופתיחת סתימות בעזרת לחץ מים גבוה.
בשל הציוד הרב שהיא נושאת הביובית לרוב נראית כמשאית גדולה למדי, אך קיימת לה גם גרסה יותר קומפקטית: ביובית נמוכה לחניונים. הביובית הנמוכה היא אכן נמוכה באופן ניכר מהביובית הסטנדרטית, מה שמאפשר לה לטפל בבעיות ביוב במקומות קטנים עם מגבלת גובה, למשל חניונים.

מתי משתמשים בביובית נמוכה?

בעיקרון, הפנייה לשירותי ביובית נמוכה רלוונטיים כאשר מדברים על מקומות עם תקלות ביוב אשר סובלים מגישה מוגבלת. הדוגמה הקלאסית הם מרתפים או חניונים, מקומות צרים ומקורים בהם ביובית רגילה לא יכולה לעבור. מכאן גם שמה השני של הביובית הנמוכה – ביובית לחניונים.
יחד עם זאת, חשוב לדעת שהביובית הנמוכה טובה גם למקרים נוספים: רחובות קטנים, חצרות וכיוצא בזה. כל מקום בו קיימים תנאי עבירות קשים אשר יגבילו את האפקטיביות של ביובית, הם מקומות פוטנציאליים לשירותי ביובית נמוכה.

מהם שירותיה של הביובית הנמוכה?

ככלל, הביובית הנמוכה יודעת לתפעל את רוב התקלות איתן מתמודדת ביובית גדולה. בין אם מדובר על שאיבת בורות שומן, שאיבת ביוב, פתיחת סתימות בביוב וכיוצא בזה – כל אלו שירותים שהביובית הנמוכה יודעת להציע באופן מקצועי.
בהקשר זה כדאי לציין שטיפול בביוב הוא עניין שממש לא מומלץ לדחות. הצטברות של ריח רע ושל הם לא רק מקרים לא נעימים אלא גם סיכונים בטיחותיים ותברואתיים. לכן בכל מצב בו הביוב אינו כסדרו, חשוב להזמין ביובית. גם אם מדובר בחניון נמוך שאתם סקפטיים לגבי יכולת כניסת הרכב אליו.

ביובית נמוכה לחניונים

בתמונה: ביובית נמוכה מתקדמת של א.א.ר שירותי ביוב

יתרונות של ביובית נמוכה

כפי שמסתמן לאורך השורות, לביובית הנמוכה יש שפע של יתרונות בתחום פתרון תקלות הביוב. בראש ובראשונה מדובר בכלי אפקטיבי המוכן לכל תרחיש. באמצעות ציוד מקצועי ייעודי (כמו למשל צינור מים בלחץ גבוה מאוד) הביובית יכולה לטפל במגוון בעיות מן השורש ובאופן מהיר יחסית. בין אם מדובר על שאיבה או פתיחת סתימה, הביובית מוכנה לכל משימה.
בהקשר הספציפי של ביובית נמוכה היתרון הגדול ביותר נעוץ כנראה בניידות המוגברת שלה בשונה מאחותה הגדולה והמסורבלת יחסית, ביובית נמוכה מצליח להיקלע כמעט לכל פינה, מה שמגדיל באופן ניכר את הרלוונטיות שלה במרחב הציבורי. לכן גם אם בעיות הביוב עולות במקומות קשים להשגה – הביובית הנמוכה תעשה עבודתה בבטחה.

ביובית לחניונים מבית א.א.ר. שירותי ביוב בע”מ מתאימה לביצוע של מגוון עבודות:

  • פעולות שאיבה באזורים סגורים, כגון חניונים ומרתפים
  • שאיבת מים אחרי הצפה
  • פתיחת סתימות באזורים קשים לגישה
  • שאיבת בורות עם גישה מוגבלת

הצפת ביוב בחניונים

הצפת ביוב בחניונים פוגעת משמעותית באיכות החיים, שכן הריחות במתחם הסגור הופכים לבלתי נסבלים, עד שאנשים מעדיפים פשוט לא להגיע למקום. מעבר לכך, הצפת ביוב בחניון עלולה להיות מסוכנת, שכן המים גורמים להחלקה מוגברת, וכך עולים משמעותית הסיכויים לכך שהנהגים יתקשו להשתלט על הרכבים שלהם. ביובית לחניונים מבית א.א.ר מאפשרת לפתור את סתימת הביוב בתוך פרק זמן קצר ביותר. אנו נענים לכל קריאה ללא דיחוי, ומבצעים כל עבודה על הצד הטוב ביותר.

שירות הזמין לכולם

חברת א.א.ר. שירותי ביוב מספקת את שירותיה ללקוחות מכל הסוגים, החל מבתים משותפים, דרך עיריות ומוסדות ועד ללקוחות פרטיים. החברה הינה גם ספק מורשה של משרד הביטחון. כל לקוח ולקוח זוכה אצלנו לטיפול היעיל ביותר, תוך התאמה לצרכים שלו. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ודואגים להתאים את המכשור שלנו לאופי הבעיה.

להזמנת ביובית נמוכה חייגו – 0546555533

ביובית לחניונים

צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!