א.א.ר שירותי ביוב 1

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב2022-05-04T11:45:35+03:00

העיר תל אביב היא אחת מהערים המאוכלסות והצפופות ביותר בישראל, היא בנויה בחלקה על תשתיות ביוב מודרניות ובחלקה על תשתיות ביוב מיושנות העשויות להוביל למצבים תכופים של סתימות בצנרת המים או הביוב. במקרים אלו, נדרשת פעולת פתיחת סתימות ביוב בתל אביב שהיא למעשה פעולה מקצועית המיועדת לצרכי שחרור סתימות בשיטות שונות המותאמות לסוג הסתימה הקיימת.

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב באמצעות הביוביות של א.א.ר

פתיחת סתימות בתל אביב – כל האפשרויות

היווצרות סתימה במערכת הביוב או צנרת המים, עשויה לנבוע מסיבות שונות הכוללות בין היתר: תשתיות ביוב מיושנות, חסימה משמעותית של גוף/עצם זר במערכת הביוב או צנרת הביוב, שימוש לא תקין בצנרת הביוב והמים (השלכת מגבונים, שקיות פלסטיק וכדומה) וסיבות נוספות העשויות להוביל לסתימה קלה או חמורה של צנרת המים/קו ביוב.
במצבים אלו, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות לפתרון הבעיה, וביניהן:

• פתיחת סתימות עם פומפה תוך יצירת ווקום המסייע לשאריות הלכלוך המצויות בכיור להישאב החוצה
• שימוש בחומרים כימיים משחררי סתימות בצנרת המים הביתית
• פתיחת סתימות ביוב בתל אביב באמצעות שירותי ביובית

מתי תדרשו לשירותי ביובית לצורך פתיחת סתימות ביוב בתל אביב?

שירותי ביובית בתל אביב או בכל עיר אחרת בישראל, נועדו לצרכי שחרור סתימות ביוב משמעותיות המובילות להצפת מי ביוב. שירותים אלו מיושמים באמצעות רכבי ביובית המאובזרים במכשור מקצועי וייעודי לצרכי שחרור סתימות, כאשר מערכות הציוד בהן מאובזרים רכבי הביובית כוללים מערכות מתקדמות למטרות פתיחת סתימות ביוב בתל אביב באמצעות לחץ מים גבוה, משאבות ייעודיות המסוגלות לשאוב את מי הביוב. חשוב לציין שבנוסף לשירותי פתיחת סתימת ביוב בתל אביב באמצעות רכבי ביובית, שירותי הביובית כוללים גם פתרונות מעשיים לצרכי שטיפת צינורות וקווי ביוב, שאיבה וניקוז של בורות שומן ובורות ספיגה ושופכין, ניקוז בריכות שחייה ובריכות דגים ונוי, ניזוק חניונים תת קרקעיים ושירותי ביובית נוספים.

אם גם אתם מתמודדים עם הצפות ביוב או סתימה משמעותית במערכת המים הביתית או צנרת הביוב, אנו ממליצים לכם לטפל בנושא באופן מיידי ולהסתייע בשירותי ביובית בתל אביב. למידע נוסף צרו איתנו קשר 054-6555533

צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!