//איך מונעים ריח מהביוב? קבלו כמה טיפים שימושיים

איך מונעים ריח מהביוב? קבלו כמה טיפים שימושיים

מתמודדים עם ריח מהביוב? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים למניעת ריחות לא נעימים מהביוב.

איך מונעים ריח מהביוב

ריחות ביוב בסביבת המגורים – מהיכן הם מגיעים?

ריחות ביוב בסביבת המגורים עלולים להעיד על בעיה כזו או אחרת בצנרת הביוב המחברת בין הבית/דירה לצנרת הביוב המרכזית של המבנה. במקרים מסוימים, ריח הביוב מתפשט באוויר כתוצאה מסתימה המתחילה להיווצר בעומק הצנרת ובמקרים אחרים הריח מתפשט כתוצאה מתפקוד לקוי של מחסום הריח המותקן בצנרת. כך או אחרת, מדובר בתופעה לא נעימה המחייבת אתכם לשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי על מנת לאבחן את מקור הבעיה ולתקן אותה. במידה ואתם מתמודדים עם ריח מהביוב באופן קבוע או באופן תדיר החוזר על עצמו אחת למספר ימים, אל תמתינו עם הבעיה והזמינו עוד היום אינסטלטור מקצועי שיבצע בדיקה לסיבה המרכזית להופעת הריח.

כיצד ניתן להתמודד עם ריחות הביוב?

עוד לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לצורך בדיקת קו צנרת הביוב, ניתן לעשות שימוש בחומר ייעודי לפתיחת סתימות בצנרת הביתית. חומר זה משווק בבתי עסק שונים והשימוש בו חייב להיעשות בהתאם להוראות השימוש המופיעים על גבי התווית. במקרים בהם תופעת הריח משותפת למספר דיירים במבנה, מומלץ לשקול פעולה מקצועית של ביובית באמצעותה ניתן לשחרר סתימות במערכת הביוב המרכזית של המבנה.

איך מונעים ריב מהביוב?

ישנן מספר סיבות מרכזיות העלולות להוביל להופעת ריח מהביוב בסביבת המגורים וביניהן:

1. לא קיים מחסום ריח בקופסת הביקורת
2. פתח מחסום הריח אינו מכוון
3. לא קיים צינור פתוח לאוויר בקצה קו הביוב הראשי

וזאת לצד סיבות נוספות אותן ניתן לאבחן לאחר בדיקה של אנשי מקצועית לאיתור מקור הריח. מבין כל שלושת הסיבות המופיעות לעיל, הסיבה הנפוצה ביותר להופעת ריח ביוב בחדר האמבטיה היא חוסר של מחסום ריח בקופסת הביקורת. חשוב לדעת שכל אחת מהבעיות הנ”ל ניתנת לפתרון באמצעות אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בענף האינסטלציה, כאשר פתיחת סתימות ביוב היא הפעולה הראשונית אותה מבצעים במידה ולא מאתרים את מקור הבעיה בהתאם לאחת מהסיבות המופיעות לעיל.

שירותי ביובית – מה חשוב לדעת?

שירותי ביובית נועדו לצרכי ביצוע מגוון רחב של עבודות הקשורות לצנרת ביוב, מאגרי מים וכדומה, כאשר בין יתר העבודות המיושמות במסגרת שירותי ביובית תוכלו למצוא: שחרור ופתיחת סתימה במערכת הביוב, שטיפה של קו צנרת ביוב ושאיבה וריקון של בורות ספיגה ושופכין. כמו כן, הביובית משמשת לצרכי ניקוז מים במקרים של הצפה ולצרכי ריקון מאגרי מים, בריכות שחייה וכדומה. השימוש בביובית במקרים של הופעת ריח ביוב בסביבת המגורים נחוצה במקרים בהם מספר דיירים במבנה סובלים מריחות ביוב או במקרים בהם מדובר בהופעת ריח ביוב בבית פרטי.

By |2021-08-19T12:35:10+03:00אוגוסט 8th, 2021|כללי|0 Comments

About the Author:

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!